Mindfulness, life & business coach
„Bármerre mész, menj teljes szíveddel”
– Konfuciusz
Homonnai Varga Anna vagyok, mindfulness, life és business coach, képzésben lévő csoport/team coach.
A vágyam, hogy hozzásegítsem az embereket egy harmonikusabb, kiegyensúlyozottabb és stresszmentesebb élethez illetve olyan eszközöket adjak a kezükbe és olyan módszereket tanítsak nekik amikkel ez elérhető és hosszútávon fenntartható.
Coachként foglalkozom bármilyen elakadással amivel megkeresnek és segítek a hozzám fordulóknak eljutni a számukra legjobb megoldáshoz.
Örömmel segítek bárkinek, aki szeretne mélyebben megismerkedni a mindfulnessel, egyszerű, mindennap alkalmazható technikákkal amelyeket a rohanó hétköznapokba is könnyedén be tud majd illeszteni.
A folyamat alatt egy biztonságos és szeretetteljes megtartó közegben leszel ahol jobban megismerheted magad és közösen eljuthatunk azokhoz a célokhoz amik számodra fontosak.
Szeretettel várlak egy előzetes konzultáción,
Anna
Szeretnél coach lenni vagy a coachingról tanulni?
Gyere el online nyílt napunkra és minden kérdésedre választ adunk!