dr. Gulácsi Bernadett, a Coaching & Love Academy alapítója és Bakos Zsuzsi, az Akadémia oktatója, egészségfejlesztő coach, szupervizor, kommunikációs szakember beszélgetnek arról, hogy:
hogyan lehet megtalálni és fenntartani a megfelelő motivációt az új szokások beépítéséhez,
melyek az életmódváltás legnagyobb buktatói és hogyan tud segíteni ezek kivédésben egy szakember,
a segítő teste-lelke – vagyis miért fontos a coachok számára is, hogy egyensúlyban legyenek,
miként tudjuk a leghatékonyabban kísérni kliensünk életmódváltását a coaching során.
Az előadás során ezekre az izgalmas kérdésekre válaszoltunk többféle perspektívából. Nézd meg a videót és írtakózz fel csatornánkra a folyamatosan bővülő tartalmakért!
A COACHING & LOVE ACADEMY SEGÍTŐ SZAKEMBER AJÁNLÓ videójában dr. Gulácsi Bernadett, az Akadémia alapítója beszélget PAPP LUCA Integrál szemléletű önismereti tanácsadóval, Idegenforgalmi közgazdásszal. Ismerjétek meg Lucát és a szakmai
„A házasság sokkal inkább egy folyamatosan alakuló kapcsolat, mint egy „kész állapot”, amelyet egyszer létrehozunk és utána magától működik – ezt a házastársak gyakran elfelejtik és máshova helyezik a fókuszt.