Minden ami nő és azon túl
személyes program, 2026. április 18.
Szeretettel meghívunk
személyes programunkra!
A WOMANITY egy inspiráló közösség, ahol az önismeret, művészet, a kultúra, a párkapcsolat, a gyereknevelés, az életfordulók – a fiatalságtól a menopauzáig – minden, ami a Nő és az Élet – mind teret kapnak egy helyen. Velünk kiléphetsz az online térből, és valódi kapcsolódásokat élhetsz meg, csodás energiákkal, nevetéssel és közös élményekkel. A Womanity nemcsak közösség, hanem élmény, amely gazdagít és feltölt.
Vegyél részt te is programunkon!
2025. április 18. (szombat)
17:30-20:00
Studió Beige,
1026 Budapest, Hűvösvölgyi út 33.
félemelet 2., 9-es kapucsengő
a programon való részvétel díja 14.900 Ft, amit átutalással vagy bankkártyával tudsz kiegyenlíteni
A részvételi díj 50%-a bármikor levásárolható Detti, Léna, és Böbe programjaiból, tanfolyamaiból, szolgáltatásaiból
Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött!
Résztvevők száma maximum 30 fő
Vegyél részt a WOMANITY – Minden, ami nő és azon túl személyes programunkon és kapcsolódj kötetlenül egy inspiráló női közösséghez!
Régóta terveztem egy találkozót a coach hallgatóinkkal, követőinkkel, akiket érdekel az önismeret és az online térből kilépve szívesen találkoznának személyesen, hogy tudjunk egy kicsit kötetlenül is beszélgetni. Ehhez az ötlethez kapcsolódott Szabó Léna stílustanácsadó, stylist, akivel egy szuper fotózáson találkoztam és azonnal egy hullámhosszon voltunk. Csatlakozott hozzánk Borsós Böbe is, aki a Studio Beige házigazdája, stílustréner és a coach.
Közösen létrehoztuk a „WOMANITY – Minden, ami nő és azon túl közösséget és programsorozatot”, amelynek következő eseményére hívunk most meg téged!
Az április 18-i rendezvény témája:
SZABAD ÉLET STEINER KRISTÓFFAL
A Womanity estek célja, hogy inspiráló, őszinte és gyakorlatközpontú beszélgetéseken keresztül támogassanak téged abban, hogy közelebb kerülj önmagadhoz – és egy tudatosabb, szabadabb élethez.
Az áprilisi alkalom különleges vendége Steiner Kristóf, akivel egy mély, mégis könnyed beszélgetésre hívunk.
Ez az este a belső szabadságról, önazonosságról és tudatos életformáról szól.
Arról, hogy hogyan találhatod meg a saját utadat – a társadalmi elvárásokon túl.
A szabadság és elfogadás útja
– Hogyan alakult Kristóf saját útja?
– Milyen tanulásokon, belső felismeréseken ment keresztül?
– Mit jelent számára ma az önazonos élet?
Vállalkozás és külföldi élet
– Milyen a vállalkozói lét az ő szemével?
– Milyen tapasztalatokat adott neki a külföldi élet?
– Hogyan épít ma több lábon álló, szabad életformát?
Tudatos étkezés – mit jelent valójában?
– Mit takar a „tiszta étkezés” a gyakorlatban?
– Hogyan került ez az életébe?
– Milyen egyszerű, mégis hatékony lépéseket tudsz te is beépíteni?
Könyv, alkotás, inspiráció
– Beszélgetünk Kristóf könyvéről és az alkotás folyamatáról
– És teret adunk annak is, ami spontán módon érkezik – kérdéseknek, gondolatoknak, valódi kapcsolódásnak
– szeretnél közelebb kerülni önmagadhoz
– keresed a saját utadat, akár élethelyzeti változásban vagy
– érdekel a tudatos, szabad életforma
– inspirációra vágysz egy őszinte, emberi történeten keresztül
– fontos számodra a testi-lelki egyensúly és a tudatos életmód
A program során finom kóstolókkal várunk titeket, amelyek Kristóf szakácskönyvéből lévő receptek alapján készülnek! 🙂
A helyszínen lesz lehetőség Kristóf legújabb könyvéből is vásárolni!
Időpont: 2026. április 18. (szombat) 17:30-20:00
Helyszín: Studió Beige, 1026 Budapest,
Hűvösvölgyi út 33. félemelet 2., 9-es kapucsengő
Részvételi díj: 14.900 Ft, amely 50%-ban levásárolható Detti, Léna és Böbe programjaiból, tanfolyamaiból, szolgáltatásaikból
17:30 – 18:00
Érkezés, ismerkedés a helyszínnel és egymással, vendégváró falatok
18:00 – 19:30
Beszélgetés a szabad életről Steiner Kristóffal
19:30 – 20:00
Kötetlen beszélgetés, ismerkedés, falatozás
A célunk egy olyan inspiráló női közösség létrehozása, ahol az önismeret, művészet, a kultúra, a párkapcsolat, a gyereknevelés, az életfordulók – a fiatalságtól a menopauzáig – minden, ami a Nő és az Élet – mind teret kapnak egy helyen. Velünk kiléphetsz az online térből, és valódi kapcsolódásokat élhetsz meg, csodás energiákkal, nevetéssel és közös élményekkel. A Womanity nemcsak közösség, hanem élmény, amely gazdagít és feltölt.
A résztvevők száma limitált, maximum 30 főt tudunk fogadni, ezért regisztrálj mielőbb!
Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött!
Várunk titeket nagy szeretettel!
Detti & Léna & Böbe
STEINER KRISTÓF, író, újságíró, vegán gasztroszakember, valamint emberi és állati jogokért dolgozó aktivista
“Évtizedek óta mesélek történeteket különböző platformokon: magazinokban, könyvekben, televízióban, közösségi médiában és élő eseményeken keresztül, miközben folyamatosan azt kutatom, hogyan lehet empátiával és felelősséggel jelen lenni egy egyre megosztottabb világban. És közben figyelek mások történeteire is – hogy tanulhassak belőlük. A görögországi Methana-félszigeten élek a férjemmel, Nimrod Dagannal, ahol elvonulásainkon olyan teret hozunk létre, amelyben a kapcsolódás kerül a középpontba. Mert még ha az életünk véges is, és nem tudhatjuk, milyen jövő vár egymásra vagy a világunkra, mindaz, amit adunk egymásnak – figyelem, jelenlét, együttérzés – túlél minket.”
"A világnak tudatos és boldog nőkre van szüksége, akik szeretetben és harmóniában élnek!
Miért ne legyél te is egy közülük?"
A „WOMANITY – Minden, ami nő és azon túl” közösség és programsorozat szervezői
dr. Gulácsi Bernadett vagyok, a COACHING & LOVE ACADEMY alapítója.
Szívügyem, hogy segítsek az embereknek tudatos és boldog életet teremteni, tele örömmel, szeretettel, belső békével és mély kapcsolódással!
Végzettségeimet tekintve diplomás szupervizor, mediátor, közgazdász, jogász vagyok. 15 éve dolgozom segítő szakemberként saját vállalkozásban. Az elmúlt években több ezer embernek tartottam coachingot, szupervíziót, tréninger, előadást, és segítettem magánéleti vagy munkahelyi nehézségekből egy kiteljesedett, boldog életet teremteni. Dolgoztam top vezetőkkel, magánszemélyekkel, munkanélküliekkel és hajléktalanokkal is.
10 éve hoztam létre a COACHING & LOVE ACADEMY-t azzal a céllal, hogy lehetőséget nyújtsak az emberek segítése iránt elkötelezett szakemberek, coachok magas szintű képzésre, továbbképzésre és a coaching szemléletmód elterjesztésére.
A coach képzések mellett a legfontosabb szívügyem a nők és édesanyák támogatása. A másik fő terület a mindfulness szemléletmódjának és eszközeinek tanítása, hogy elérjük a belső békét, szeretetet és tiszta kapcsolódást.
dr. Gulácsi Bernadett
A COACHING & LOVE ACADEMY alapítója
master coach, dipl. szupervizor, közgazdász, jogász, mediátor előadó, író, nemzetközi Yoga Nidra oktató
Szabó Léna
stílustanácsadó és stylist
Történelem szakos tanárként és szerkesztő-riporterként kezdtem a pályafutásomat, majd több mint 10 évig vezetői pozícióban dolgoztam egy nagy multinacionális kereskedelmi cégnél.
Pályafutásom második felében a szenvedélyemhez fordultam: a vizualitás és a megjelenés iránti elköteleződésem inspirált, így 2019-ben stílustanácsadóként és stylistként saját vállalkozásomat indítottam el. Ügyfeleimet abban támogatom, hogy megtalálják saját stílusukat, magabiztosabbá váljanak, és olyan megjelenést alakítsanak ki, ami hitelesen tükrözi a személyiségüket.
Borsós Böbe vagyok, life és business coach. Több, mint 25 éve dolgozom a kreatív tanácsadás területén, és az évek során megszerzett tapasztalataimat most a segítő szakmába építem be. Egész életemben arra törekedtem, hogy a környezetem életét szebbé és harmonikusabbá tegyem a lakberendezésen és a stílustanácsadásokon keresztül, valamint a mentális jóllét támogatása révén.
Budaligeten élek a férjemmel és három nagyobb gyermekemmel, valamint 2 kutyánkkal. Az elmúlt években felszabadult időmet és energiámat saját fejlődésemre fordítottam, hogy még jobb és hatékonyabb segítő szakemberré válhassak.
Börsós Böbe
a Studio Beige házigazdája, coach,
stílustréner
Kérdés esetén keress bátran a +36 20 237 9880-es telefonszámon vagy írj a hello@coachingandlove.hu e-mail címre.